Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

onefen avatar onefen 27 Точки

[Теchnical Issue] Visual Studio - Как да направя blank solution

Здравейте. Искам да ви питам как мога да напрая един solotion файл който да води към всички задачи от домашното. Получавам такива коментари за домашните:

" В случая се изпотих да гледам всяка една от задачите, защото в zip-a нямаше solution файл. Освен това е препоръчително е да се трият bin и obj файловете. "

А и гледам, че много от домашните имат такъв solotion файл. При мен всяка задача си и е в отделна папка и трябва да се отварят задачите една по една. А в доста от домашните дето ги отценявах пак е така, но в главната папка си има 1 solotion файл и от него могат да се отворят всичките задачи. Та въпросът ми е как мога и аз да си правя такива файлове?

Тагове:
2
Programming Basics 09/03/2015 16:34:29
jabalka:
Отговорено е на въпроса.
KatyaMarincheva avatar KatyaMarincheva 572 Точки
Best Answer

Здравей Иво,

Опитай това:

* Във Visual Studio избираш New Project

* в лявата колона вместо да избереш както преди Visual C#, кликваш на Other Project Types, като се отвори менюто му, избираш Visual Studio Solutions

* в средната колона където обикновено избираш Console Application 1, сега ще има само една опция:

Blank Solution - избираш нея - така създаваш solution без проекти, можеш да му дадеш името на съответното домашно

* накрая след като е вече съсдаден, десен клик на името на този solution, избираш пак New Project - и този път в лявата колона внимаваш да избереш Visual C#, в средната Console Application

(и така създаваш колкото си искаш проекта последователно, все към същия solution)

 

2
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.