Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

Abraxas avatar Abraxas 47 Точки

Формиране на оценка без участие в екипен проект

Здравейте, преди време като ми се появи съобщението, в което пишеше, че трябва да избера дали ще участвам в екипен проект или не, и аз бях много зает и реших да откажа, което неуспоримо е огромна грешка от моя страна. Въпросът ми е, ако си предавам домашните и ги правя качествено, има ли шанс да имам хубава оценка, макар домашните да са само 50% от оценката? Благодаря на всички предварително!

1
Teamwork and Personal Skills 11/03/2015 15:16:14
dinkoslav avatar dinkoslav 123 Точки

Привет,

не съм запознат дали има нови правила в това отношение, но до сега можеше да си изкараш отличен дори и без да си участвал в екипен проект. Все пак от проекта ти дават 10-20 т., зависи явно и за кой проект става дума. Аз лично не съм участвал в екипния проект по JavaScript, изкарах 400/400 на изпита и дори без да съм проверявал домашни (защото мразя да се занимавам), пак имам отличен.

Та ако всичко си е по старо му, то тогава - нямаш грижи в тази насока. Само не се излагай на изпита ;)

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.