Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

milen8204 avatar milen8204 296 Точки

Един бъдещ работодател на студентите от SoftUni.

Прочетох една статия в един вестник, където се пише, че в Пловдив има завод за роботи. Някакъв българин, който работи в щатите го е построил и е инвестирал 20-30 милиона долара, не съм много запознат с робото строенето, но със сигурност ще имат нужда от програмисти на микроконтролери и т. н. В бъдеще може и някой стаж да се измисли там :). Четейки интервюто този човек ми се струва страшно разбран. Тази тема е просто информативна, но бих искал да чуя вашите мнения дали разсъждавам правилно, че някой колега може да бъде полезен там и да програмира микроконтролери или някакви други чудесии :)

2
Общи приказки
kostadin.ivanov.52 avatar kostadin.ivanov.52 32 Точки

Разбира се, че е хубава идея. Браво за поста, иначе кой милионер, вложил милионите си в тази сфера няма да се зарадва на млади и свежи специалисти :) 

1
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.