Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

kasskata avatar kasskata 492 Точки

Новите зали на ул. Тинтява 15-17 - Къде се намират; Как се стига; Random Questions

Къде?

Google Street View link

Google Maps link - Това е сградата,намира се между кварталите "Изгрев" и "Дианабад" според Google, отбелязана с точка. можете да вземете координатите за по-удобно. Импортвате в някой GPS клиент. Ако се чудите кое са координати, това са 4те групи числа в линка.

Снимка на входа с 3 стрелки.

№1: Входа;

№2: Това е табела на Reset computers. Вижда се отдалече, затова бръщам внимание.Update: Там има табела и на XSSoftware, защото са ни съседи в сградата. Друго си е да има професионалисти до учениците. :)

№3:  Това е табела на Доверие, което е сграда от другата страна на тунела на метрото. Вижда се отдалече, затова бръщам внимание.

Кога?

Когато завърши Коледната ваканция, СофтУни сегрижи да свърши дотогава. Залите са почти готови. остава преместването на сегашната ни зала.

Как мога да стигна?

Зависи от къде идвате? Като най-голям ориентир, залата е на 2-5 минути от ДВЕ спирки на метрото- "Жолио Кюри" и "Г.М. Димитров".

Градски транспорт 

По улицата "Драган Цанков" (тази на метрото) се движи 67, 413. 413 минава близо до Х.Димитър, за тези, които са на квартира в близост до старата сграда. По добрия вариант е метрото.

През Бул.Яворов минава 120

През Г.М.Димитров от Симеоновко минава 67,69,70,88,123,413.

През бул.КлиментОхридски(ръцете горе за всички от Студентски, Младост, Дружба:)) минава 280, 294, 88, 70, 123. 

Велосипед 

Когато искате с каквото искате. До мястото се стига през паркове, и големи тротоари без риск за каране на шосето. На Шел по Г.М. Димитров има страхотен магазин/сервиз, ако някой ма проблеми с колелото. От Студентски се стига за 9:24 мин. с колело, който желае ще пратя линк към ЕндоМондо:).

Име на залите?

Оказва се, че Наков вече е решил за имената така че премахвам това като идея.

Какво кафе имало...? 

Ами сега залите се обслужват от малко кафенце(на долния етаж май), с екстри - Билярд(8лв/час.), PS3(страх ме е да питам колко/час);

Със сигурност ще има и турнири и на двете. Ще ви направя изпит на Mortal Kombat PS3 :)

Кико предполагам ще е човека с билярдни турнири.

Яна май си заплю бармана :P

Тераса ? 

Уви, не. Пушачите - вън от сградата. Е, не може пък само плюсове. Другия вариант е да откажем цигарите заедно...

Aкo прецените можете да сложите темата като важна, не че ви казвам какво да правите:D

 Храна??

Баници и Бургери - евтини банички и доста вкусни, за бургерите не знам все още.

ProMarket - там има топла витрина(манджа), вилички по 10 стотинки (скъперници...).Ако обърнете погледа от линка на 180 градуса ще видите и приятно крартално магазинче, за биричка и сладолед.

АКО намерите още заведения, оценетеги по Десетобалната система (Оценки = {ДолнаКръчма:0 .... Ресторант****:10}) 

Аз ще се постарая да ги постна в главната страница, ASAP.

Тагове:
48
Общи приказки 12/01/2015 00:18:10
iliqnvidenov avatar iliqnvidenov 16 Точки

Здравейте, ще съм много благодарен, ако някой ми каже няколко хотелчета в близост до унито, както и какви са приблизителните цени, за да мога да си направя сметка на бюджета. Благодаря предварително.

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.