Loading...
Ivan4041 avatar Ivan4041 0 Точки

[Exam problems] C# Basics -10-04-2014 Evening - Volleyball

Здравейте, старах се възможно най-много да го приближа с авторското решение, но системата ми отписва 0 точки постоянно. Получавам едни и същи резултати с този и авторския код.

Моят код: http://pastebin.com/9RaXq8fK

Тагове:
0
Programming Basics 30/03/2015 11:32:59
jabalka:
Дублирана тема: https://softuni.bg/Forum/1692/Judge-CSharp-Basics-Exam-10-April-2014-Evening-Problem-01-Volleyball-vypros
Filkolev avatar Filkolev 4482 Точки

Цъкни долу на детайли и ще видиш какво системата очаква да получи като отговор и какво твоята програма връща.

Начинът, по който работи Judge е обсъждан доста често; трябва да се махнат всякакви съобщения и подсказки към потребителя, принтират се само отговорите и нищо друго.

1
Ivan4041 avatar Ivan4041 0 Точки

Благодаря,

но и без подсказки, получавам 0.

На изпита по същата система ли ще бъда оценяван? Може ли да ме посъветвате как да решавам задачите, така че системата да не очаква авторското решение символ по символ.

И един въпрос, на изпита само веднъж ли мога да въведа резултат от задачата, или колкото си пожелая?

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.