Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

bonjolov avatar bonjolov 67 Точки

Критика - заключена тема [Useful Info] Regex.

Уважаеми колеги,

Изглежда съм се заблудил. Станах на 100 години и продължавам да не стоплям някои неща. Останал съм с впечатлението, че в SoftUni се стимулират хората да споделят получените знания и информация, което на мен ми харесваше много. Ето защо си направих труда да се опитам да бъда активен, до колкото мога, във форума. Забележете - не ми трябват точки,  оценки а най-малко известност. /Моля, да бъдат заличени точките, свързани с активността ми във форума!!!/ Дали пък  съм попаднал не в университет, а при буквоядците в данъчното?

Хора, събудете се!!!!!!!

Тагове:
6
JavaScript Fundamentals 29/03/2015 20:15:44
jabalka avatar jabalka 960 Точки

Здравей

Казвам се Яна. Аз ти заключих темата.

Дала съм и причина: според мен темата се дублира с тази тема: https://softuni.bg/Forum/2721/Useful-Info-Regex-Crossword-polezen-sayt-za-uprajnyavane-po-regex

Това дублиране нарушава т.2 от Правилата на форума.

Причината за заключването на темата е посочена, посочено е също, че съм я заключила аз.

Единствената причина да заключа темата ти е тази - нарушаване т.2 от Правилата. Междувременно ти дадох и плюс, защото ми допадна духа ти на споделяне. Не приемай това заключване лично, защото не е. Като модератор на форума трябва да се грижа правилата да се спазват и в това няма нищо лично към теб.

Колкото по-систематизирана е информацията, толкова по-достъпна е тя за всички.

 

Желая ти хубава вечер!

С уважение: Яна

 

4
bonjolov avatar bonjolov 67 Точки

Здравей, Яна!

Точно това имах предвид говорейки за данъчното! Да се дублира, да се дублира, колко да се дублира?! Колежката е споделила връзка  спомената  във форума. В това в крайна сметка няма нищо лошо защото контекста на двете теми е различен, а цитирания  сайт е с полезно съдържание. А може би най-добре е да заключите и другата тема за да не цитира някой връзка, споделена тук. А дали пък да не "локнем" и форума като цяло? Така най-добре ще си помогнем.

Между другото нищо лично! Сигурно сте искали съвестно да си свършите работата. Хубаво е обаче и да се знае къде е границата.

Поздрави,

Николай.

0
quickben avatar quickben 966 Точки

Идеята е, че ако искам да потърся ресурси за RegEx да попадна на една тема в която да има това което търся, а не да има 20 теми и човек да се чуди в коя какво има, и на мен са ми заключвали тема заради книга, но правилата са за всички и трябва да се стремим да ги спазваме.

0
bonjolov avatar bonjolov 67 Точки

А моята идея е, че желанието на колегите да споделят информация е по-ценно от темата regex. И модераторите би трябвало да разбират това най-добре. Да границата е тънка, но затова сте модератори. 

Поздрави!

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.