Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

budurova avatar budurova 33 Точки

[Technical Issue] Google Analytics - фиксиране на сесии

Здравейте,

 

Накой стигнал ли е до данните от google Analytics. Извинявам се за смешния въпрос, но как се фиксират сесии.  Аз генерирах кода вчера и е инсталиран в страницата от снощи. Имам още един сайт с код в неговите страници от доста отдавна, но и при двата не виждам къде са данните от органичен трафик, платен трафик, реферален трафик, социален трафик, директен и e-mail трафик и как да се фиксират към днешна дата.

Благодаря предварително за помощта!

 

Тагове:
0
Digital Marketing & SEO 03/04/2015 10:32:35
grigor.nik avatar grigor.nik 2 Точки

Щом кода е инсталиран вчера на Goolge ще му трябва малко време, през което да започне да събира информация. Преполагам че утре най-късно ще имаш данните, но ще са само да времето през което си имала код (т.е. за около 24 часа). И тепърва ще започнат да се натрупват.

2
budurova avatar budurova 33 Точки

Да, явно време е било нужно. Благодаря!

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.