Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

rali_kali avatar rali_kali 5 Точки

[Homework] Programming Basics - Math for Developers

Здравейте, колеги :) Бих искала да ви попитам и при вас ли има проблем, както при мен. Аз съм записана on-line и когато реших да отворя видео-записа се отвори нов прозорец, но самия запис не стартира. На два компютъра пробвах под различни операционни системи, но все едно и също. Някой може ли да ме упъти??

0
Programming Basics 03/04/2015 11:38:48
S.Iliev avatar S.Iliev 47 Точки

Винаги може да отворите видеа от предишните курсове. Аз поне така правя, когато някое видео се бави с качването или има проблем. Общо взето те нещата са едни и същи просто различни хора ги преподават. 

Ето линк към обученията (минали и настоящи) --> https://softuni.bg/courses/programming-basics 

На мен лично ми допадна как обяснява Богомил Димитров от курсa Януари месец. 

0
02/04/2015 21:50:33
rali_kali avatar rali_kali 5 Точки

Наистина, не се бях сетила :)

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.