Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

lachezartz avatar lachezartz 4 Точки

Лекции 3- и и 4-и април

Здравейте, кога ще бъдат качени видеата от 3-и и 4-и април?

ModEdit: Моля оправете си заглавието на темата съгласно правилата на форума(заглавието трябва да е дескриптивно, не се разбира за коя лекция става въпрос)

Тагове:
4
Digital Marketing & SEO 06/04/2015 14:49:46
quickben avatar quickben 966 Точки

Днес(Неделя) или най-късно утре(Понеделник) би трябвало да се качват, когато е имало лекция в Петък или Събота може да стане известно забавяне до първия работен ден(Понеделник).

1
Etilina avatar Etilina 3 Точки

Нямам достъп до качените видеа. frown "Логната" съм. Но казва "Моля влезте в профила си" или "Този видеоклип е частен".

2
quickben avatar quickben 966 Точки

За кой курс става въпрос, че от темата не става ясно?

Може да докладвате проблем с даден материял по курса като влезете в дадения курс и използвате бутона докладвай грешка за дадената тема от курса.

0
bgdopus avatar bgdopus 1 Точки

Видеото от 3-ти го няма ?

-1
quickben avatar quickben 966 Точки

За пореден път: За кое видео от коя лекция става въпрос? 

Когато не си задавате въпросите/молбите/предложенията правилно няма как да очаквате нещо да се случи!

 

0
06/04/2015 15:00:13
Etilina avatar Etilina 3 Точки

Мисля, че пиша отговор в тема "Лекции 3- и 4-и април" в подфорум "Digital Marketing & SEO", а изглежда сякаш съм отишла в НАП....whatever!

 Сигнал подадох веднага, но изписа да се прави само за грешки в лекциите, а за техниески проблеми с платформата да се използва форма за обратна връзка, препратката към която даде грешна страница! И така реших да сигнализирам тук, във форума на курса "Digital Marketing & SEO", темата за лекциите от 3-ти и 4-ти...към момента на подаването на сигнал, лекцията от 3-ти я нямаше, така че ставаше дума за видеата от лекциите от 4-ти...имената на видеата необходимо ли е да пиша или може да ги видите?
0
06/04/2015 15:18:42
quickben avatar quickben 966 Точки

Имената чак не е необходимо, но имай предвид, че темата излиза във главния форум и трудно се забелязва в кой раздел на форума е пусната, пример за приемливо име е: [Technical Issue] SEO Липсващи видеа от 03.04 и 04.04.2015 :) (подобни примери са дадени в правилата на форума)

Доброто именуване на темите води до същите резултати като доброто именуване на проекти/задачи/класове/променливи а именно с един поглед се разбира без да е нужно да ровиш като "идиот" да разбереш закакво иде реч :)

3
Etilina avatar Etilina 3 Точки

Ок, ще имам предвид, ако пускам тема. Тази не е моя. :)

Надявам се създателя й да види забележката Ви в първият пост...

1
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.