Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

mar0der avatar mar0der 191 Точки

[Homework] Моля оправете датите за предаване на домашни

Датите за предаване на домашни тази седмица са с 1 ден по - рано от офицялно приетия график. (освен ако не е прокарана промяна без да съм разбрал). Също така моля екипа на Софтуни да размества възможно най - малко обявените дати за лабове, изпити и лекции, както и дати за предаване и оценяване на домашни. Или ако го правите изпращайте мейли и нотификации в системата. Няколко домашни изпуснах да предам и оценя поради тези размествания. 

Благодаря предварително

2
JavaScript Applications
Bi0GaMe:
Отговорено и оправено.
Bi0GaMe avatar Bi0GaMe Trainer 389 Точки

Предаването на домашните става по следния график - 

1. Лекция вторник - Краен срок за предаване 23:59 следващия понеделник

2. Лекция четвъртък - Краен срок за предаване 23:59 следващата сряда

Оценяване на домашни: до 3 (включително) дни  след предаването.

На първата лекция специално съм обърнал внимание на срока. Линк към обяснение на домашното.

0
06/04/2015 13:37:12
mar0der avatar mar0der 191 Точки

По всички предмети от PHP насам след като въведоха предложението на RoYaL срока винаги е бил до деня на лекцията 23:59:59. За справка виж настоящата лекция по КПК.

1
VenelinGrozev avatar VenelinGrozev 130 Точки

Ами това очевидно е грешка или най-малкото противоречие с написаното в презентацията.

Презентация - Homework assignments are due in 1 week after each lecture (домашните трябва да се предадат в рамките на 1 седмица след всяка лекция).

Казано по време на лекция - Домашното днес (вторник) ще е до 1 седмица срок, т.е. домашното днес е в срок до следващият понеделник в 23.59.

Ключовият момент е думичката седмица. Понеже всеки нормален човек би разсъждавал Вторник + 1 седмица (7 дена) = Вторник следващата седмица. Поне не казвайте, че за домашните имаме 1 седмица, защото това е подвеждащо, неточно и некоректно.

1
Bi0GaMe avatar Bi0GaMe Trainer 389 Точки

Извинявам се, че съм ненормален човек. Оправих ви крайния срок, тъй като е ясно, че всички пишете домашни в последния ден. Всички домашни вече ще са с още 1 ден срок, т.е. както любезно @mar0der ми предложи да направя "справка с друг курс". Приятно писане.

3
mar0der avatar mar0der 191 Точки

Не грешката според мен е на Боги първо защото до сега винаги е било така и второ защото вторник след като се качи видеото деня е напълно изтекъл и броенето е  Сряда, Четвъртък, Петък, Събота, Неделя и Понеделник ... което е 6 дни ... така че вторника трябва да е включен

1
mar0der avatar mar0der 191 Точки

Нещо долавям дразнение ми се струва. Ако е така се извинявам не исках да се заяждам просто стават грешки и се изпускат срокове. А давам справка с друг курс защото очевидно си убеден в това което казваш и прсото ти давам пример с който да порвърда твърдението си. Вероятно можеш да видиш и вашите лекции от ниво 3. Пак се извинавам ако съм тезасегнал.

1
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.