Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

PlamenPenkov avatar PlamenPenkov 2 Точки

Няколко project-a в един solution.

Имам няколко project-а в един solution, но когато искам да изкарам 2-ия, 3-ия и т.н. в конзолата, винаги ми излиза резултата от първия project. Какво трябва да направя за да излиза резултат от projecta върху, който работя в момента? Насочете ме към info, което да прочета. Благодаря предварително :)

Тагове:
1
Programming Basics
Lyubo avatar Lyubo 172 Точки

За да не се налага всеки път да настройваш новият проект, може да настроиш VisualStudio автоматично да стартирва текущият solution от новосъздаденият проект:  Tools -> Options -> Projects and Solutions -> Build and Run слага се отметка на "For new solutions use the currently selected project".

3
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.