Loading...
Filkolev avatar Filkolev 4482 Точки

[Exam Results] Статистики за резултатите от изпитите в ниво 2

Току-що си видях оценката от изпита по Advanced JS и ми стана интересно да разбера какви са всъщност резултатите като цяло.

Това важи за всички изпити от ниво 2, понеже за всички има и ръчна проверка. Според мен ще е полезно да се предостави статистика с резултатите, обобщена, т.е. колко души имат максимум, колко са с между 90-100% от точките, колко са около 50%, колко са с 0 и т.н.

Идеята е да видим как се представя випускът като цяло, а и всеки индивидуално да си извади някакви заключения за представянето си на база общите резултати. В момента ако имам 200 / 300 точки на ООП нямам база, на която да преценя това дали е приемлив резултат или не, защото ако 10 човека имат 200+ точки е едно, но ако 75% от випуска имат 200+ е съвсем различно и са съвсем различни изводите, които бих си извадил за личната ми подготовка.

13
Въпроси за SoftUni
antonia_v avatar antonia_v 4 Точки

А има ли вариант да не са качени всички оценки все още, тъй като моята, например, все още я няма .... ?

0
Filkolev avatar Filkolev 4482 Точки

Само резултата от изпита при мен е качен, оценката от курса още не е готова, но вероятно довечера по някое време ще излязат. Иначе е възможно оценките от изпита да ги слагат една по една и да не са излезли за всички.

1
antonia_v avatar antonia_v 4 Точки

А къде се качват само оценките от изпитите :) ?

0
Filkolev avatar Filkolev 4482 Точки

Пак в профила, но от известно време се виждат само крайните оценки, а ако искаш да видиш оценката от изпита трябва да разгънеш със стрелката отстрани.

1
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.