Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

simeon.georgiev avatar simeon.georgiev 62 Точки

[Technical Issue] Post заявка с pointer

Привет! Имам един изключително изнервящ проблем- да речем, че имам клас Question и клас Answer в parse.com. Answer има pointer към Question. Когато се опитам да направя Post заявка с нов Answer не мога да вдена под каква форма трябва да му сервирам проклетия pointer. Все ми вика или Invalid JSON, или че очаквало pointer, пък аз съм му давал стринг, ту пак създал бил обекта, но в таблицата- нищо. Как се задава pointer в Post заявка? Работя с Postman.

Тагове:
0
JavaScript Applications 08/04/2015 00:12:20
a.angelov avatar a.angelov 1316 Точки
Best Answer

Би трябвало да е нещо такова:

url: 'https://api.parse.com/1/classes/Answer/',
data: JSON.stringify(
{
"answerContent": "answer content",
"question": { "__type": "Pointer", "className": "Question", "objectId": questionId }
}
)
1
simeon.georgiev avatar simeon.georgiev 62 Точки

Ами не. Може би трябваше да уточня, че работя с postman.

0
a.angelov avatar a.angelov 1316 Точки

Ами просто JSON-а ти е цялото нещо в къдравите скоби :) Само трябва да си заместиш с твоите параметри ключовете и стойността на questionId-то.

1
08/04/2015 00:15:59
simeon.georgiev avatar simeon.georgiev 62 Точки

Благодаря много! Problem solved.

1
a.angelov avatar a.angelov 1316 Точки

Сега го пробвах и аз - при мен работи. Нещо бъркаш явно с подадените параметри.

Това ли са ти полетата на отговора - answerText и votes? И question ли ти е полето в отговора -  поинтър към Question?

Заявката към правилния URL ли подаваш - трябва да е към .../classes/Answer

Ти си го оправил :)

0
08/04/2015 00:25:55
simeon.georgiev avatar simeon.georgiev 62 Точки

Сложих го: {"answerText": "Каменица","votes": 5, "question": { "__type": "Pointer", "className": "Question", "objectId": xxx }} . Сега направо гърми с invalid JSON.

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.