Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

DenisMilenov avatar DenisMilenov 2 Точки

Следваща дата за изпита, който беше на 29 март.

Здравейте! Преди време бях питал дали мога да се явя на мидруга дата, за изпита който беше на 29 март. За моя радост ми казаха, че е възможно! Казаха ми две дати - 18 и 25 април. Сега съм извън България се връщам на 19 април. Та въпросът ми е кога трябва да  заплатя изпита на 25 април, тъй като ми казаха, че не трябва да го плащам на датите, които бяха за заплащане за изпита на 29 март? Благодаря предварително!! :) 

п.п Извинете ме ако има грешки, пиша от ipod touch 4та генерация, който работи под ios 6.1.6, не питайте каква мъка е ! :D 

0
Въпроси за SoftUni 07/04/2015 22:04:33
alexandra.svilarova avatar alexandra.svilarova SoftUni Team Moderator Forum Admin 1077 Точки

Здравей,

днес, доколкото помня звъня. Виждам, че вече имаш заявено плащане. Остава само да го осъществиш.

Има малка корекция - изпитът е само на 26 април (неделя) като има две групи - от 9:00 до 15:00 часа и от 16:00 до 22:00 часа. Няколко дни преди изпита хората, които са платили успешно да изберат в коя от двете групи да се явят. Ще излезе оранжево каре в профила им. :)

1
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.