Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

ksevery avatar ksevery 35 Точки

Ще ти дам мнението си като работещ, който посещава СофтУни - ако си готов да отделиш времето, се съчетават нещата. Аз в момента съм Ниво 1, работя си на пълен работен ден и ходя на вечерните лекции, които са от 18:00. Единствено заради работното си време не участвам в отборни проекти и не посещавам лекциите, които са през деня. Изпитите са в неделя всеки път, така че може да се ходи на тях. Единствено ако си нов в програмирането и не можеш да отделяш толкова време за домашните може да ти е по-тежко (аз работя като програмист отскоро и затова ми е малко по-лесно - имам основите :) ).

Като цяло си зависи от теб - готов ли си да отделиш необходимото време, за да разбереш материала, готов ли си да се лишиш от и без това малкото си свободно време, за да се захванеш със СофтУни. Това мога да ти кажа като личен опит, питай ако случайно има нещо :)

3
14/04/2015 08:52:29
xanderbg avatar xanderbg 53 Точки

Разказаха ми, че ако работиш свободното ти време отлита, но аз така или иначе го пилея с глупости пред компютъра, затова реших да се захвана, а и има кой да ми помага с кода. Интересуваше ме дали ще мога да ходя на лекции и дали ще трябва да си взимам пичивни дни, за да ходя на изпити. Сега ми стана ясно.

Благодаряна всички за отговорите!

0
14/04/2015 15:50:48
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.