Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

presian avatar presian 223 Точки

[Homework] Web Services and Cloud - ConsumingWebServices

Понеже всички си стискат домашните в този курс, ще си споделя моето tongue-out

CODE

Вероянто има доста грешки, но може да се каже, че работи. Ако забележите някакви нередности моля сигнализирайте laughing

Тагове:
9
C# Web Services & Cloud 14/04/2015 11:11:03
cherokee avatar cherokee 146 Точки

Колеги,

само при мен ли feedzilla.com не отговаря (в петък нямаше проблем)? Пробвах и през браузера и postman-a, през различни  интернет диоставчици и все едно и също - no response (имам предвид при REST заявка, иначе сайта им работи)

2
14/04/2015 10:31:48
n.galabov avatar n.galabov 40 Точки

Не и аз имам същия проблем... Преди около 30 минути проработи, но сега пак заявките ми са "pending", без никакъв error.

0
petrovaliev95 avatar petrovaliev95 358 Точки

При мен заявките се бавят около 20 секунди, но минават.

0
n.galabov avatar n.galabov 40 Точки

След коментара ти оставих заявката... 8.6 минути скандално :D

1
XmUrF avatar XmUrF 363 Точки

И при мен някой път много се бавят. В такива случаи затварям и пробвам на ново :). От 2-3 опита все някой минава.

1
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.