Софтуерно Инженерство
Loading...
miragekotel avatar miragekotel 0 Точки

Към Г.Воробьов

Здравеите!

Малко късно се включвам към курса и затова Ви моля да ми изпратите на :ivanov@miragekotel.com

промокод за PRODVIGATOR.BG

Поздрави: Вълчо Иванов

Тагове:
0
Digital Marketing & SEO
Anonymous:
Дублирана тема https://softuni.bg/Forum/2540/Homework-CSharp-Basics-Operators-Expressions-and-Statements-Problem-2-Gravitation-on-the-Moon
alexandra.svilarova avatar alexandra.svilarova SoftUni Team Moderator Forum Admin 1074 Точки

Здравейте,

на посочения имейл Ви е изпратен промо код. Ако имате други въпроси може да се обръщате и към info@softuni.bg. Желая Ви успешен ден.

Насреща съм ако има с какво друго да помогна. :) 

0
stas_karaivanov avatar stas_karaivanov 0 Точки

Здравейте,

предварително се извинявам за нахалството, че пиша тук. Бих желал, при възможност, като записал се в курса Digital Marketing & SEO, да получа промокод за prodvigator.bg. Email: stasun@gmail.com. Благодаря за съдействието.

С уважение,

Станислав Караиванов.

0
alexandra.svilarova avatar alexandra.svilarova SoftUni Team Moderator Forum Admin 1074 Точки

Здравейте,

Не се извинявайте. Може да проверите имейла си. Преди малко беше изпратен и Вашите промо код. :)

Поздрави, 

Алекс

0

Благодаря за оперативността.

Лек, ползотворен и много слънчев ден!

0

Здравейте отново. Промокодът, който ми изпратихте на email адреса изписва, че вече е използван и заявките са лимитирани до 30 за деня.

0