Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

petrovaliev95 avatar petrovaliev95 358 Точки

Дневните лекции

Здравейте,

Въпроса ми е основно към екипа на softuni. Днес разгледах по-обстойно програмата на 3-то ниво в календара и се питам защо при положение, че в петък вечерта от 18:00 няма никакви лекции не изместите нашата да е тогава? Предполагам, че и на другите колеги които са работещи и са присъствено обучение ще им е по добре да присъстват на лекциите за които си плащат.

П.С. За днешната лекция 14.04.2015 също има свободен вечерен час. Има ли основание да е от 14:00 ?

Поздрави,
Даниел Петровалиев

Тагове:
0
Въпроси за SoftUni
petrovaliev95:
Има отговор на въпроса
alexandra.svilarova avatar alexandra.svilarova SoftUni Team Moderator Forum Admin 1077 Точки
Best Answer

Здравей,

Надявам се да нямаш нищо против, че ти говоря на "ти". Причината, поради която не всички занятия са след 18:00 часа е, че все пак трябва да се съобразяваме и с лекторите и тяхното свободно време. 

Всяко ниво има по една дневна лекция (от 14:00 часа). Разбираме Ви, че не всички може да идвате тогава, но това е крайният вариант до който екипът ни стигна и мислим, че така се съобразяваме със всички. Имаме студенти, които не харесват дневната лекция и такива, които предпочитат през деня да посещават занятията. Максимално се съобразяваме с вас.

Дано да съм ти отговорила на въпросите. :) Ако имаш други - съм насреща. 

Слънчев следобед.

Алекс :) 

2
15/04/2015 13:03:17
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.