Loading...
rali_kali avatar rali_kali 5 Точки

[Technical Issue] Инсталация на RAM памети

Здравейте, имам малък проблем с паметта. Понеже компютърът ми е много бавен искам да си инсталирам нова ддр памет, като характеристиките на компютъра ми са следните: AMD Athlon XP, 1500 MHz (9 x 167) 1700+, PCChips M851, DDR SDRAM, 167 MHz (DDR), 333 MHz. Искам да попитам според тези характеристики каква трябва да е новата рам, преди време дадах компютъра си да ми сложат 1GB и сега съм с 1,5 GB памет, а операционната ми система е Windows 7 Ultimate, 32 бит. Някъде четах, че за тази операционна система са необходими 3 GB памет, т.е. 1 + 2 гб, което според мене означава, че трябва да си сложа ддр 2 гб, но отново не ми е ясно какава да е ддр - 1, 2 или 3. До колкото знам 1 е стара, а компютърът ми е от 2004.

Mod Edit: Моля, спазвайте правилата на форума, когато пускате нова тема. (т.9)

Тагове:
0
Хардуер 05/01/2015 01:14:39
malkstor avatar malkstor 348 Точки

Аз реших подобна дилема като си взех цял компютър на старо. За 200-300 лева се намират прилични машинки, че и там откъдето го взех дават и 6 месеца гаранция (Квант Сервиз).

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.