Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

IvanNikolov avatar IvanNikolov 3 Точки

Видеото от Уъркшопа на 15.04 и работа с форми в PHP

Привет, 

дали ще има видео за уъркшопа на 15.04, и друга версия на видеото за работа с форми? Тази която е налична в момента, явно и липсват първите около 50 мин. защото почивката на 1:08, реално е 22-ра минута в записа? Благодаря предварително.

Тагове:
1
PHP Web Development Basics
RoYaL avatar RoYaL Trainer 6849 Точки

Освен видеото от Workshop-а е качен и линк към кода, който успяхме да изпишем + експорт на базата данни.

0
iliangrekov avatar iliangrekov 63 Точки

Здравей RoYaL, може ли да ми обясниш кога се използва self::   и кога  this->. Едното е за пропърти или метод на обекта от даден клас, а другото е за статично поле на самия клас ли? Ако класа не може да се инстанцира пак ли има self:: и това двойно двуеточие какво всъщност прави? Четох четох, но ми е малко каша вече.

Разликата между пропърти и поле само в липсата или наличието на getters and setters ли е?

Благодаря!

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.