Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

Ellnita avatar Ellnita 52 Точки

Digital Marketing & SEO - Срокове на домашните въпрос

Здравейте,

Имам един въпрос за изписването на крайните срокове за домашните в курса. Във всички курсове на СофтУни (поне до сега, в които съм участвала), крайният срок е изписан като например 14/04/2015 23:59:59, което означава, че срокът е до края на ден 14-ти, в случая днес. Домашните за този курс са обозначени като например 15/04/2015 00:00:00. За предпоследното домашно срокът е точно такъв, което всъщност го разбирам като 14/04/2015 23:59:59 + 1 секунда (тоест до днес, не до утре) или бъркам и домашното е всъщност до края на ден 15-ти - утре. Исках да съм сигурна, за да знам до кога всъщност е крайният срок за домашните.

Благодаря предварително,

7
Digital Marketing & SEO 14/04/2015 18:08:17
krisko23 avatar krisko23 2 Точки

Да, това беше и мой въпрос, но виждам, че са взели предвид и твоя коментар и коментарите на още някои колеги за кратките срокове за домашните. Домашното за Onpage SEO Part 1 бях решил, че съм го изпуснал преди ден или два и днес видях, че срокът е продължен до днес и то написан като 21/04/2015 23:59:59, което е ясно, познати и супер.

1
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.