Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

antonp1p2 avatar antonp1p2 17 Точки

Exam 26 April Evening - Problem [4]

Здравейте, имам явно някакъв проблем с 4-та от последния изпит. Не ми стигна времето на изпита и я реших наполовина, че седнах неска да си я довърша вкъщи. На конзолата ми принтира всичко, както трябва обаче, когато я прекарам през Judge-a ми дава едвам 62/100. 

Някой може ли да погледне къде бъркам ?

Ето кода ми - http://pastebin.com/Xunzs5Ti

Кода не е много добре написан ще го оптимизирам обаче искам да разбера защо не ми дава максимума точки при положение, че тестовете, които не минавам в Judge-a, ми ги принтира едно към едно в конзолата.

Тагове:
0
Programming Basics
Filkolev avatar Filkolev 4482 Точки

Гърми ти 4-ти нулев тест, виж с него какво се случва. Увери се че копираш правилно входните данни от нулевите тестове.

Иначе на всички тестове, които не ти минават, програмата ти връща: "Total number of messages: 0"

В единия от въпросните тестове това е вярно като резултат, но в този случай друго трябва да изпринтираш: "No messages sent."

В другите тестове системата очаква да има съобщения.

Мисля, че още в началото бъркаш някъде с циклите, но логиката ти ми убягва. Не трябва да приемаш вход докато не получиш командата "start" и трябва да спреш след като получиш "end". Виж дали това правиш реално.

1
antonp1p2 avatar antonp1p2 17 Точки

Да, оправих го вече ми вади 100/100. Грешно съм проверявал 4-тия нулев тест. :D Проверявах го по памет без да погледна в условието и не знаех че трябва да въведа някакъв стринг преди "START" командата и за това в конзолата ми го вадеше, както трябва.

Иначе логиката ми е малко странна, да. Сега ще пооправя кода, за да е по-разбираем.

1
01/05/2015 21:34:39
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.