Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

patrik avatar patrik 26 Точки

Записване на Back-end модула и невзети изпити

Какво трябва да направи човек за да разбере дали може да запише Back-end модула с един невзет изпит(JS). Пратих две запитвания към Софтуни, но без отговор (винаги до сега са отговаряли в рамките на деня, но сега вече 3-4 дни нямам отговор) Няма да мога да се явя на поправителната дата защото е в работен ден. Въпроса ми е какво става когато имаш един невзет изпит, продължаваш ли напред или трябва да го вземеш и след това може да се запише Back-end модула?

Поздрави!

Тагове:
0
Въпроси за SoftUni
alexandra.svilarova avatar alexandra.svilarova SoftUni Team Moderator Forum Admin 1077 Точки

Здравей,

извинявай за забавянето на отговора. Няма проблем. Ще може да запишеш Модул Back-End от средата на юни месец, като ще може да се явиш на следваща поправителна сесия и да вземеш JS.

2
white.shark avatar white.shark 2 Точки

Здравейте,

със колко невзети изпита може да се продължи в Модул Back-End?

0
Reverie avatar Reverie 16 Точки

С един невзет със сигурност, иначе едно момче писа в една тема онзи ден, че можело и с два, но не ми се вярва.

0
dimityr.jechev avatar dimityr.jechev 198 Точки

Аз също питах,защото не съм взел Java и JS и ако не се справя с Java на поправката мога пак да запиша,защото JS отива в front-end

0
alexandra.svilarova avatar alexandra.svilarova SoftUni Team Moderator Forum Admin 1077 Точки

Здравей,

С два невзети изпита можеш да продължиш в следващия модул - Back-End. Той стартира на 16 юни (вторник).

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.