Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

iordan_93 avatar iordan_93 Trainer 407 Точки

Здравейте,

Съжалявам за забавянето, но имам някакъв проблем и не мога да докарам задачата до 18 / 18 в judge системата (на моята машина тестовете минават, но в judge - не). В момента разследваме какво точно се е получило.

В момента качвам първата част на видеото. Качил съм и кода на това, което правихме на лекцията.

Остава да презапиша unit tests (бях дал пауза погрешно на записа) и да довърша рефакторирането на кода. Това обаче най-вероятно ще стане утре, понеже в момента нямам физическата възможност да записвам видео.

Още веднъж искам да пожелая успех на всички!

3
ibakyrdjiev avatar ibakyrdjiev 172 Точки

Точно те са най-важните, защото ги направи много бързо и логично. :)

0
a.angelov avatar a.angelov 1316 Точки

Силно се надявам утре да имаме и втората част от видеото :)

Благодаря!

0
Bobosam avatar Bobosam 185 Точки

Очакваме втората част на видеото...

Благодаря.

0
iordan_93 avatar iordan_93 Trainer 407 Точки

Втората част се качва в момента. Обръщам внимание, че качих и новата версия на кода: там, където е моето решение, е версията, която дава 18 / 18 и в която има повече тестове (може би малко повече от необходимото, но от повече тестове май глава не боли laughing).

2
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.