Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

viktorlazarov avatar viktorlazarov 16 Точки

Запитване относно записване в SoftUni

Здравейте,преди няколко месеца когато приключи курсът на Инфостарт ,получих имейл ,в който пишеше,че мога да се запиша в SoftUni без да полагам приемен изпит.Завършил съм Quality Assurance модула.Въпросът ми е дали е възможно да се запиша все още за дистанционната форма на обучение.Благодаря за отделеното време ;) 

Тагове:
0
Въпроси за SoftUni
Petya:
Проблемът е разрешен.
viktorlazarov avatar viktorlazarov 16 Точки

Благодаря много.Вече получих инструкции какво трябва да направя.

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.