Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

onefen avatar onefen 27 Точки

да но аз още не съм част от никоя организация мога ли да стана от SoftUni или не

 

0
a.angelov avatar a.angelov 1316 Точки

Аз това се замислих, че това беше само някакво репо, а не организация... Можеш ли да ми дадеш линка да видя дали e същото от миналата година, да видя как ставаше добавянето.

0
a.angelov avatar a.angelov 1316 Точки

Видях тестовото репо и доколкото виждам си е същото, още както е създадено от Наков. Обаче не виждам и аз опция за добавяне на contributors..., а доколкото си спомням бях добавен там и съм къмитвал... 

0
onefen avatar onefen 27 Точки

Няма ли да е по-добре ако SoftUni е организация и в нея членуват екипът и студентите. Това според мен ще помогне на доста хора и по-късно като си търсят работа, защото фирмите ще могат да виждат кой какво е правил от студентите на SoftUni. Те ще бъдат събрани в тази група все пак.

0
a.angelov avatar a.angelov 1316 Точки

Достъпа е единствено до тестовото репо. Няма как да ти дадат достъп до организацията - както виждаш има и други репо-та, които се ползват официално за обученията. Как си го представяш ако всеки има достъп до всичко... :)

0
onefen avatar onefen 27 Точки

Е не до всичко то нали някой файлове са публични, а други са частни. Тоест с ограничен достъп

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.