Професионална програма
Loading...
onefen avatar onefen 27 Точки

да но аз още не съм част от никоя организация мога ли да стана от SoftUni или не

0
a.angelov avatar a.angelov 1316 Точки

Аз това се замислих, че това беше само някакво репо, а не организация... Можеш ли да ми дадеш линка да видя дали e същото от миналата година, да видя как ставаше добавянето.

0

Видях тестовото репо и доколкото виждам си е същото, още както е създадено от Наков. Обаче не виждам и аз опция за добавяне на contributors..., а доколкото си спомням бях добавен там и съм къмитвал... 

0

Няма ли да е по-добре ако SoftUni е организация и в нея членуват екипът и студентите. Това според мен ще помогне на доста хора и по-късно като си търсят работа, защото фирмите ще могат да виждат кой какво е правил от студентите на SoftUni. Те ще бъдат събрани в тази група все пак.

0

Достъпа е единствено до тестовото репо. Няма как да ти дадат достъп до организацията - както виждаш има и други репо-та, които се ползват официално за обученията. Как си го представяш ако всеки има достъп до всичко... :)

0

Е не до всичко то нали някой файлове са публични, а други са частни. Тоест с ограничен достъп

0