Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

yasen.ivanov avatar yasen.ivanov 1 Точки

Стаж и възнаграждение за PHP Web програмисти - въпрос.

Здравейте, някой има ли представа какъв горе-долу е размерът на възнагражденията при стажовете?  При всички случаи ще зависи от уменията на стажанта, но ориентировъчно в какви граници е?

0
Работа
RoYaL avatar RoYaL Trainer 6849 Точки

В един от най-добрите случаи - 600 лв :) Но това е утопичният вариант за стажант, доста фирми специално от тези, които се занимават с уеб разработка с РНР не предлагат никакво възнаграждение за стажантските си програми. Но за около 400 лв има шанс да намериш. На къде си се насочил всъщност? Имай предвид, че след стажа ще ти е много по-лесно да си намериш работа със среднодобро възнаграждение за начинаещ - над 1000 лв.

1
yasen.ivanov avatar yasen.ivanov 1 Точки

Видях, че следните компании предлагат стажове: STENIK, Net Info  и Extensa. Към компании, които не предлагат платен стаж не бих се насочил, защото реално те получават субсидии за тези стажове и не е редно всичко да отива за тях т.е са некоректни.  Иначе за себе си не очаквам голямо възнаграждение за стажа, тъй-като имам само един изкаран 3-месечен курс по PHP основи. Все пак се надявах на около 500лв, защото трябва да плащам наем за квартира и сметки...

1
RoYaL avatar RoYaL Trainer 6849 Точки

Преди известно време ходих на интервю в NetInfo и не съм доволен от организацията им и отношението (например половин час закъснение за интервю от тяхна страна), не знам как стои въпросът с възнагражденията за стажове. Пробвай и виж какво ще ти предложат. Другите две фирми не съм ги чувал.

0
Matrix avatar Matrix 1092 Точки

Виж стажантската програма и на Виваком, имат доста отворени позиции, на сайта им сигурно има повече инфо по темата.

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.