Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

Andrian_Jambazov avatar Andrian_Jambazov 6 Точки

PHP Basics поправка - неплатена такса за явяване?

Колеги, имам един въпрос - в редовната сесия не можах да се явя на PHP Basics, сега изпуснах срока за заплащане на поправката - писах на СофтУни, защото не бях сигурен, че трябва да плащам за нея, но не получих отговор, и така. Преди малко пак рових тук и разбрах, че съм в грешка и е трябвало да платя.


Има ли някой представа какво става, ако не се явя на изпита утре - взел съм всички останали изпити, така че със сигурност записвам Advanced level, но нали този предмет няма да съществува повече в този си вид?


Утре се надявам, че ще успея да говоря вече с администрацията на СофтУни, но ако някой все пак има някакво инфо, ще съм му много благодарен.

Тагове:
0
Въпроси за SoftUni
alexandra.svilarova avatar alexandra.svilarova SoftUni Team Moderator Forum Admin 1077 Точки

Здравей,

както ти обясних по телефона - не е проблем, че не си се явил на изпита. Също така за поправка/повишителен се заплаща такса в размер на 20 лева (пише го в имейла, който си получил миналата седмица). 

Извинямвам се забавянето на отговора. В срок от два дни отговаряме на имейлите и запитванията. 

Продължаваш успешно в следващия модул - Back-End от 16 юни.

0
Andrian_Jambazov avatar Andrian_Jambazov 6 Точки

Благодаря отново,

Не се сетих само да попитам как ще мога да компенсирам кредитите, които сега пропускам от PHP Basics - чрез взимането на допълнителен курс от избираемите, ако правилно съм разбрал?

0
alexandra.svilarova avatar alexandra.svilarova SoftUni Team Moderator Forum Admin 1077 Точки

Здравей,

точно така. Ще може да събереш необходимия брой кредити (130) като се записваш и за отворените курсове, които ще се организират в СофтУни.

0
onefen avatar onefen 27 Точки

Здравейте

да се включа и аз. Понеже не съм си взел изпита по КПК в редовната сесия и искам да се явя на поправка на 21 октомври. Къди и как мога да заплатя за поправката. Възможно ли е на място в деня на изпита или трябва предварително по банков път. На място в SoftUni преди изпита не е вариант, защото не живея в София.

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.