Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

techmaniac avatar techmaniac 133 Точки

Въпрос: Качване на домашно

Здравейте колеги,

някъде по форума бях чел, че всъщност архивите с домашните трябва да бъдат анонимни.Тоест само името на архива. Как трябва да се качат архивите , с имената на домашните + нашето име или без имената ни.

Поздрави

Тагове:
2
Programming Basics
eltop avatar eltop 15 Точки

Здравейте! Направих първото си домашно.:) Качих го, но продължава да ми стои надпис, че нямам изпратено домашно. В същото време е чекнато "Done". Моля Ви, кажете ми нормално ли е това или аз бъркам нещо!

Поздрави!

Ели

1
KatyaMarincheva avatar KatyaMarincheva 572 Точки

Здравей Ели,

Да, при всички е така, ако сега горе от менюто изберше Активни обучения, и после твоя курс - ще видиш че вече надписът "Нямате изпратено домашно" е зичезнал.

Хубав ден ти желая!

1
JOHNY avatar JOHNY 196 Точки

Рефрешни екрана и всичко ще е ок.:)

EDIT: Сега виждам, че и Катя е отговорила (мобилната версия не показва всички коментари). И двата варианта ще проработят.

1
17/05/2015 11:40:25
eltop avatar eltop 15 Точки

Здравейте! Благодаря на Катя и Джони, както за бързите отговори сега, така и за готовността им винаги да са в помощ и да дават конкретни, полезни и добре обяснени отговори на всички! При мен всичко вече е ОК. :) yes

2
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.