Професионална програма
Loading...
byclops avatar byclops 126 Точки

Въпроси относно изпит LSA

Здравейте колеги, 

Вече няколко седмици няма никаква комуникация и курса като че ли увисна във въздуха.

Тъй като го следя онлайн, изцяло разчитам на информацията на сайта, и някои важни въпроси остават неизяснени:

- практически изпит ли ще има или контролно или и двете и кога ще бъдат обявени датите? В уводната лекция на Programming basics беше споменато че изпита ще е след 2 седмици, но не мога да намерия никаква информация нито на страницата на курса, нито в графика на залите, нито във форума. 

- кога и по какъв начин се заплаща таксата за изпита? Логично е това да става преди изпита, но в менюто "Заплащане" не фигурира курса LSA.

- за получаване на сертификат, необходимо ли е да имам взето ниво #0?

Надявам се някой от персонала или от колегите, които са присъствали на лекциите да може да внесе малко яснота:)

Edit: Пропуснах да попитам дали ще има видео или материали от лекцията за бази данни?

Не съм сигурен дали няма и други лекции, по които няма публикувани материали, има доста празни дати - 19.02, 26.02, 19.03, 02.04, 09.04.

Тагове:
7
Linux Курсове 13/05/2015 16:32:26
bsdemon avatar bsdemon 348 Точки

Ще се опитам да отговоря на част от нещата.

•  Изпита пак ще е контролно. Относно датата, нямам никаква идея и не е обявена никъде.
  •  Заплащане би трябвало да се появи когато се определи дата. Така или иначе трябва да ти пуснат мейл за записване и съответно заплащане ако ще има такова.
  • Относно сертификата, трябва да говориш с SoftUni. Мисля че ще ти издадът сертификат дори и без някакво ниво от SoftUni, все пак това са отворени курсове.
  • Ако някое видео го няма в сайта на SoftUni, потърси в Youtube канала на курса. Понякога има малко забавяне.

1
byclops avatar byclops 126 Точки

Благодаря за отговора!

Междувременно получих и отговор от SoftUni, че лекторите все още не са насрочиили изпита, така че явно информацията за изпит след 2 седмици е биила фалшива тревога.

0