Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

rositsach avatar rositsach -19 Точки

Изпит - възможност за явяване на друга дата

В случай че човек няма възможност да се яви на изпит на 31.05.2015 или пък не се чувства достатъчно подготвен за него, ще има ли друга дата, по-нататък във времето? Например юни, юли или август,  дата различна от поправките?

Смятам че материала е доста, изисква време за усвояване и е малко вероятно, ако не си занимавал преди и нещата са ти нови,  да се справиш добре.... А да минаваш на косъм със средна или не особено добра оценка, с недоусвоен материал не е добра идея - поне според мен.

-2
C# Advanced
Kamigawa avatar Kamigawa 750 Точки

Възможност за явяване има всеки път, когато се организира такъв изпит - т.е. на поправката, на изпита на следващите в това ниво и т.н. Личен съвет - отиди, най-малкото да видиш какво ще се падне, обстановката (един вид трупане на опит си е), пък ако оценката или знанията, които покажеш не те удовлетворят - винаги може да се явиш отново - по споменатия вече ред.

4
rositsach avatar rositsach -19 Точки

"Възможност за явяване има всеки път, когато се организира такъв изпит" - въпроса беше ще се организира ли и ако да, кога, такъв изпит.... За поправките знам. За трупането на опит чрез явяване на изпит и за споменатия ред също.

Съвет и от мен - когато човек реши да отговори на въпрос, добре е да има отговор. А не съвети, мнения и предположения.

-11
nick.genov avatar nick.genov 104 Точки

Колегата ти е дал единственият възможен отговор. Вероятно най-ранната дата за повторно явяване ще е поправителната сесия на сегашното ниво Fundamentals. 

0
RadoKolev avatar RadoKolev 7 Точки

От писаното от колегата Kamigawa си се подразбира - следваща дата е поправката, след това всеки може да се явява на изпитните дати на випуските след нас...По конкретен отговор няма как да има :)

0
rositsach avatar rositsach -19 Точки

Ами не - не ми е дал никакъв отговор. Вероятно или невероятно няма стойност за мен. И - изобщо не ми пречи, че някой ми слага минуси.

Още един път - ЩЕ ИМА ЛИ ДРУГ ИЗПИТ ПРЕДИ ПОПРАВКИТЕ? Да или не? Ако някой знае - да каже. Ако не - от съвети, предположения и вероятности не се интересувам.

-6
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.