Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

DenislavB avatar DenislavB -3 Точки

[Technical Issue] Как се редактира таблица?

Здравейте

Имам проблем със  Microsoft Visual Basic 2008 Express Edition.

Tърсих в интертнет за работа с бази данни, но не намерих нищо.

Мога да създам таблица, но не знам как да я редактирам със код а не ръчно.

Надявам се някой да ми помогне.

ModEdit: Писането на латиница е забранено, моля прочетете правилата на форума преди да пускате нова тема.

-3
Programming Basics 20/05/2015 10:46:58
quickben avatar quickben 966 Точки

Цяло трето ниво се занимава с бази данни, също така има една-две лекции по темата в курса PHP Basics, всички материяли са безплатни и може да гледаш лекции, слайдове и домашни колкото си искаш.

Също така можеш да прочетеш правилата на форума, защото писането на латиница е забранено.

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.