Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

LewsTherin avatar LewsTherin 0 Точки

Изтриване/качване на ново на домашно.

Здравейте Колеги! Преглеждайки форума и разлгеждайки проблемите на хората се сетих,че не съм прикачил една от задачите (форматирането на кода >.<) и се чудя може ли да бъде изтрито домашното (или качено на ново)?

Мерси предварително.

пп. Ако темата е в грешния раздел,моля да бъде преместена.

0
Programming Basics
Kamigawa avatar Kamigawa 750 Точки

Може да качваш файлове докато не изтече срока на домашното. Всеки нов качен файл автоматично изтрива предходния и остава като „последно“ домашно.

1
eeli_georgieva avatar eeli_georgieva 0 Точки

Аз пък се опитвам да отворя програмата Visual Studio,която инсталирах предният път и тогава нямах проблем с нея, но сега не става! И се чуда на коя друга програма мога да си напиша домашното,защото ще остана без него! Ако някой нещо знае и може да помогне ми кажете! Моля Ви 

0
JOHNY avatar JOHNY 196 Точки

Можеш да го напишеш и в dotnetfiddle, но това не ти решава проблема.
Изискване за домашното е да се качи един, единствен zip файл, който съдържа твоите проекти. Пишейки го извън Visual Studio това няма да ти се получи, така че най-добрият вариант е да го преинсталираш.

0
tal4eto+deleted! avatar tal4eto+deleted! 23 Точки

Здравейте и от мен, 

знам, че въпроса ми не е за тук, но никъде не намерих отговор из форума. Моля за извинение. Без да искам и без да се усетя при 1вото ми посещение на форума, публукувах 3 еднакви коментара...:(Скрих ги, но как мога да изтрия или поне 2 от тях? 

0
Kamigawa avatar Kamigawa 750 Точки

Скриването е достатъчно, не се притеснявай.

1
tal4eto+deleted! avatar tal4eto+deleted! 23 Точки

Благодаря, за бързия отговор. Ще си редактирам единия от коментарите и ще го покажа.  

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.