Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

nikola.m.nikolov avatar nikola.m.nikolov 830 Точки

Аз да попитам кога ще излезне графика за 24-ти, понеже това е след 1 ден общо взето. Мен силно ме касае, понеже съм и дневна смяна и бих искал колегата ми да знае по-рано кога ще отсъствам. Също така ни трябва и формата за самооценка :)

0
22/05/2015 20:45:17
a.angelov avatar a.angelov 1316 Точки

Аз питах по мейла и вчера ми отговориха, че днес ще има график, но...

1
a.angelov avatar a.angelov 1316 Точки

Формата за самооценка? Това нещо какво е и трябва ли да го правим нещо ако/като се появи? :)

 

0
nikola.m.nikolov avatar nikola.m.nikolov 830 Точки

Това е excel-ска таблица, в която са въведени всички части от заданието, които носят точки. До всяка една трябва да се самооцениш с броя точки, които според теб трябва да получиш.

1
Bobosam avatar Bobosam 185 Точки

Да не отварям нова тема и аз да попитам. Нещо трябва ли да предаваме преди защитата. Линк или нещо друго...Срокове ако има такива...График...

Успех на всички.

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.