Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

viktorlazarov avatar viktorlazarov 16 Точки

[Exam]31.05 Advanced C# exam information

Здравейте колеги,как мога да получа малко подробна информация за предстоящия изпит по C# ,който ще се проведе на 31.05.Интересува ме къде ще се проведе и в колко часа,понеже съм от Сандански и искам да си организирам нещата малко по-отрано.Благодаря предварително

Тагове:
0
C# Advanced
Filkolev avatar Filkolev 4482 Точки

Изпитът ще се проведе в залите на СофтУни (Тинтява 15-17), където се провеждат всички изпити.

Ще започне в 9:00 и ще продължи до 15:00. Тази информация я има в графика на залите и в разписанието на курса от доста време.

0
EBojilova avatar EBojilova 330 Точки

Ауу, много рано сте ни спретнали. Аз започвам да мисля, чак след 12.00 наобяд :))

Надявах се да има и вечерна група :)

0
Filkolev avatar Filkolev 4482 Точки

Има предвиден друг изпит след това и няма как да е по-късно, затова е сложен в 9:00. Не че сме ентусиазирани и ние от перспективата да ставаме рано-рано :)

2
n4wn4w avatar n4wn4w 4 Точки

а има ли вариант понеже не съм от София  автобуса ми пристига в 9;00 на автогарата може ли по-късно да се доиде на изпита се пак само аз губя време

0
viktorlazarov avatar viktorlazarov 16 Точки

Оххх доста сложно се получава.Ще се наложи да дойда в София в съботa и да преспя там...

0
Filkolev avatar Filkolev 4482 Точки

Освен ако няма забавяне изпитът ще приключи в 15:00. Оттам нататък който когато пристигне, просто закъснението означава по-малко време за работа по задачите.

1
Isibel avatar Isibel 41 Точки

Здравейте, някой пробвал ли е да се запише за изпита от падащото меню в дясно, където е панела с информация? На мен ми излиза червено каре с надпис "Нямате право да се явявате на изпити за този курс." Платила съм нивото, разпределена съм и по екипни проекти.Притеснявам се да не е станала някаква грешка. 

 

Явно съм подранила със желанието си да се запиша :). Довечера след 18.00 часа ще бъде пуснато записването. Успех на всички! 

1
26/05/2015 10:36:13
viktorlazarov avatar viktorlazarov 16 Точки

До колкото разбирам е позволено да ползваме собствен лаптоп,нали така? Или пак не съм разбрал ? :D

0
Isibel avatar Isibel 41 Точки

Да, дори е препоръчително! :) Правилата за изпита, можеш да ги разгледаш(изтеглиш) от страницата на курса, най-долу.

0
26/05/2015 20:50:34
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.