Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

Alexk avatar Alexk 26 Точки

Трябва ли да се запишем за изпит?

Вече излезе записването за изпита на ниво 1 - advanced c#, но на тази дата ще отсъствам от София. След това задължително искам да отида на поправителен, но трябва ли сега да съм се записал и да ми го отчетете като отсъствие от този изпит и следователно 0 точки или като наближи датата за поправката ще излезе пак записване? Благодаря!

Тагове:
0
Въпроси за SoftUni
quickben avatar quickben 966 Точки
Best Answer

След като вече си записан в дадено ниво ако нямаш възможност да отидеш на изпит просто не отиваш, няма нужда да казваш, че няма да има възможност да присъстваш на изпита, виж ако си заявил, че искаш да ползваш настолен компютър е доста препоръчително да кажеш за да може някой който няма лаптоп да се възползва от компютрите в залата.

А относно поправките, в края на всяко ниво се провежда 1 седмица поправителна сесия, там също няма записване, само трябва да се заяви плащане за съответната поправка на която искаш да се явиш, ще ви бъде пратено писмо по пощата когато се знаят конкретни дати за поправки.

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.