Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

Hristo_Penchev avatar Hristo_Penchev 389 Точки

Курс по Angular - организиране на упражнение и подготовка за изпит

Здравейте, не намерих отделна секция за JS Frameworks и затова пускам темата тук. Аз лично имам огромни затруднения с проекта за изпита. На практика съм на никъде. Нямам идея как да започна. За да мога да се справя ми е нужна много голяма помощ. Не е нещо, което може да бъде обяснено за половин час. Ако има и други студенти в подобна ситуация, предлагам да организираме утре или в петък събиране в СофтУни, на което асистенти и преподаватели да ни помагат с проекта.

Аз лично смятам да прекарам следващите три дни в университета и да тормозя лекторския състав, докато не е готов проектът или не ме изхвърлят с ритници. 

Шегата настрана, но според мен такова меропрятие е необходимо, понеже доста хора имат трудности. Нека от екипа вземат отношение склонни ли са да организират нещо подобно.

Тагове:
RoYaL avatar RoYaL Trainer 6849 Точки

Чакай да видя дали съм разбрал правилно. Искаш лектори и асистенти официално да ти висят на главата 3 дни докато изпитът ти не стане за отличен? Не знам дали осъзнаваш, че този проект е де факто изпитен.

4
Hristo_Penchev avatar Hristo_Penchev 389 Точки

Искам лектори и асистенти да ми висят на главата, докато попълня пропуските в знанията си. И ако можех да го направя сам, нямаше да искам такова нещо. Някъде бях чел, че присъствената форма на обучение предполага помощ от лектори и асистенти. Ако ми беше само за оценката, най-лесно щеше да ми е да препиша от някъде. Но си мисля, че сме в СофтУни за знания.

3
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.