Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

Stephan avatar Stephan 0 Точки

Проблем при инсталирането на Visual Studio Community 2013

Здравейте,

Извинявам се предварително, ако някой вече е задавал точно този въпрос, но наистина потърсих и не успях да открия друг да е имал точно този проблем из форума. А именно - Visual Studio си се инсталира (и работи), но накрая на инсталацията изписа следните съобщения:

1.  Microsoft SQL Server 2012 Native Client Package Failed

2.  Microsoft SQL Server 2012 Command Line Utilities Package Failed

3.  Microsoft SQL Server 2012 Express LocalDB Package Failed

Не разбирам все още тези елементи от каква важност са и дали имам нужда от тях на този етап (съвсем в началото съм), но не харесвам да оставям нещата за последния момент. Приемам всякакви съвети и наставления. Благодаря ви предварително! :)))) 

0
Programming Basics
djc_bg2015 avatar djc_bg2015 923 Точки
Best Answer

Здравей, пробвай следното:

  1. Деинсталирай Visual Studio 2013
  2. Инсталирай Microsoft® SQL Server® 2012 Express (https://www.microsoft.com/en-us/download/details.aspx?id=29062)
  3. Инсталирай Visual Studio 2013

или пробвай директно да сложиш Microsoft® SQL Server® 2012 Express без да деинсталираш VS.

1
02/06/2015 10:11:38
Stephan avatar Stephan 0 Точки

Здравей,
Благодаря ти много за бързият отговор и съжалявам, че моят се забави!
Успешно инсталирах SQL Server-а от линка, който си ми изпратил. Работи си нормално. Не видях някъде да се инсталира нещо с име точно като някой от тези трите компонента, които липсваха, но предполагам и трите са включени автоматично в инсталацията, нали така?

Поздрави и благодаря отново! ^^

0
djc_bg2015 avatar djc_bg2015 923 Точки

Мисля че да. Нека някой ме поправи ако греша.
Поздрави!

1
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.