Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

v1ppers0nn avatar v1ppers0nn 234 Точки

Информация за изпита по SEO & Marketing

Здравейте,

може ли някой да ни даде информация за изпита ни? В момента има качено задание за курсов проект на края на страницата, който е същия както и в началото. Това ли е заданието ни? Как ще е изпита, устен, писмен? Кой в колко часът ще е? Няма да е лошо малко информация...

2
Digital Marketing & SEO
DragoyDinev avatar DragoyDinev 22 Точки

На е-майл са изпратени информацията за изипта. Провери си го.

-2
v1ppers0nn avatar v1ppers0nn 234 Точки

Аз не съм получил нищо.

0
ataman79 avatar ataman79 11 Точки

Аз също нямам никаква информация. Вчера получих мейл, от който трябваше да посоча дали ще се явявам присъствено или онлайн.
Посочих присъствено, но повече никаква информация.

И че ще е от 10-14 часа на 06.06.15

Но върху какво ще се изпитва/пише незнам

0
v1ppers0nn avatar v1ppers0nn 234 Точки

Нормално, българска работа...

0
ataman79 avatar ataman79 11 Точки

Dragoy !!!!

Никой не е казал, че е недоволен от курса. Напротив, аз също съм много доволен от курса. Записах се, защото част от преподавателите ги познавам и знам, че има какво да се научи от тях!!!

Отговорът, който си дал е безсмислен! 

Ако беше отговорил дали си получил и ти същата информация или имаш и друга, щеше да е достатъчно!

Ако разгледаш форума ще забележиш, че има поне 4 подобни теми, а това означава, че на много хора не им е ясно как ще протече изпита, в колко точно часа да се явят, писмен ли ще е или само устен и т.н.

Подобни отговори като твоя нямат полза за никой. Целта тука е да се пита и при възможност да се получи отговор.

П.П. хубаво е да се пише и без правописни грешки ;)

 

0
DragoyDinev avatar DragoyDinev 22 Точки

Като не си получил - има телефон, обади се и ще решат проблема. Повече от отзивчиви са хората.

Дал си присъствено и край. - Ами това е то друго няма. Отава да си научиш материята и да се подготвиш за 10-15 защитаваш и ОК.

Ще излязат графици с часове и имена и ще видиш кога си ти.

Българска работа е да мислиш, че всичко е българска работа.

Аз от курса съм от доволен пре - доволен.
Не претупват, правят допълнителни лекции, отговарят на 1 тон въпроси.
Какво да се иска повече - не знам.

-1
03/06/2015 23:34:25
DragoyDinev avatar DragoyDinev 22 Точки

ataman79!

Къде съм казал, че някой е недоволен от курса? - изразявам мнението си, че съм доволен аз.
Като познаваш част от преподавателите - окей.

Отговора ми е добър :
Дал си присъствено и край. - Ами това е то друго няма.
Ще излязат графици с часове и имена и ще видиш кога си ти.

Да ти го нарисувам ли искаш ?

П.П Хубаво е да. Да започват изреченията с главна буква и диалекта да се избягва в писмена реч.

-3
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.