Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

ivelina_popova avatar ivelina_popova 37 Точки

График на модул Back-End юни 2015 /курсове, изпити, ваканция/

Здравейте,

Има ли изготвен нещо като график на въпросния модул? Кога започва и кога свършва всеки курс? Кога ще са датите за изпити? Кога ще е официалната "вакация"? Предполагам, че много хора имат да планират отпуски, затова е много важно да се знаят тези неща.

ПС: Извинете ме, ако въпросът е обсъден някъде другаде и съм го пропуснала.

Тагове:
11
Въпроси за SoftUni
nakov avatar nakov SoftUni Team Trainer 5294 Точки

Колеги, ще ви пуснем подробна информация след малко: имаме план-програма курс по курс до края на годината.

Ваканцията е от 1 до 9 август.

6
villyjord avatar villyjord 175 Точки

Супер. Пуснете ако може и за другите нива, вкл. повишителните сесии и повторните завъртания на нивата, ако са приблизително ясни.

0
p.ivanov avatar p.ivanov 0 Точки

От другата седмица ли ще е записването и плащането за ниво 3?

0
alexandra.svilarova avatar alexandra.svilarova SoftUni Team Moderator Forum Admin 1077 Точки

Записването и съответно плащането за модул Back-End XЩе бъде активно малко по-късно днес. Ще получип имейл с подробна информация за плащането и съответно за модула. :)

0
antonia_v avatar antonia_v 4 Точки

Здравейте,

Студенти, успешно завършили ниво 1 все още нямат мейл за записване/плащане на модул Back End. Отделно, в момента вървят лекции по ООП за тези студенти, тъй като по новата програма няма да са минали курса преди модул Back End. По време на лекциите се говори за изпит, а нямаше да има, отделно се говори "Вие не сте минали HTML", а студентите са имали изпит по този курс ...

Може ли малко уточнение точно какво да очакват студентите със завършено ниво 1 оттук насетне.

Благодаря!

0
alexandra.svilarova avatar alexandra.svilarova SoftUni Team Moderator Forum Admin 1077 Точки

Здравей,

на 7 юни беше изпратен имейл "Записване на модул Back-End". Може да провериш пощата си. Плащането е до 13 юни. В профила си, от падащото меню - "Заплащане", може да заявиш плащането си и да го осъществиш.

ООП курсът няма да ти е активен, тъй като няма да се явяваш на изпит. От ноември месец ще бъдеш записан и ще може да се явиш на изпита. Курсът е достъпен от тук.

Относно HTML/CSS - специално ти си минала този курс, т.е. от ноември месец, вместо него - ще изучаваш ООП и КПК.

EDIT: Това, което ти предстои, е следното:

  1. В средата на месец юни започва Модул Back-End. Това е старото Ниво #3. През този модул ще се изучават следните курсове:
    1. Databases;
    2. Database Apps;
    3. Web Services & Cloud;
    4. PHP Web Development;
    5. MVC Frameworks and ASP.NET.
  2. Продължителността на модула е 6 месеца, като в този период влизат лекциите, защитите на екипните проекти, редовният изпит (в края на всеки от 5-те курса) и поправителната сесия (в края на модула).

 

0
11/06/2015 14:30:45
antonia_v avatar antonia_v 4 Точки

Благодаря за коментара,

Аз лично съм минала и ниво 2, т.е. ООП и КПК също съм взела. В случая се интересувах за студентите от ниво 1 ... но схванах горе-долу идеята.

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.