Loading...
dstefanova avatar dstefanova 67 Точки

Дисциплината по време на лекция (за Варна)

Здравейте.

Обръщам се към всички колеги и преподаватели, които желаят тези обучения да имат някакъв смисъл. 

Първо искам да споделя, че днес бях слабо казано потресена от факта, че чух поне 20 мелодии на телефони по време на лекция. Второ, едната колежка (на 2-3 реда от мен!!!) разговаря два пъти по телефона в стаята, докато Радо водеше лекцията. Трето, колежките до мен не спряха да си разглеждат фейсбуците и да се смеят на някакви неща. 

Затова бих желала да помоля всички, които идват само за да убият няколко свободни часа да го правят в близкото кафене от уважение към онези, които отиват да научат нещо... и още повече от уважение към онзи, който съвсем от добра кауза отделя време и търпение да води лекцията! Това са безплатни курсове, така че нищо няма да загубите, ако не ги посещавате :)

Благодаря и весело изкарване на код!

Деница

Тагове:
50
Programming Basics
eltop avatar eltop 15 Точки

Здравейте! И аз бях на описаната лекция. Не е работа на лектора да ни строява, като ученици и да "озаптява" незаинтересованите. колежката е права- кафенета колкото искаш- да ходят там да разцъкват фейса и да си водят "важните" разговори. Бях потресана от супер важния разговор на една от присъстващите, точно от 2-ри или трети ред пред лектора, която набра някакъв номер и с важния въпрос "какво правите?" започна разговор и минути наред си разказва весели истории, на които се смееше от сърце, като междувременно разбрахме всички присъстващи как предния ден тя търчала да чисти цял ден "вода" по различни места по пода, докато накрая разбрала, че това не е вода, а "еди коя си" ходи и препикава! Е, много ни беше важно да сме информирани!!!!За да си позволиш подобно поведение трябва да си супер елементарно перде, което си е грижа на индивида, докато не започнеш да пречиш на останалите.Искам да се обърна към тази колежка-   ти, "колежке" пречиш, дразнеща си и не ме интересуват твоите пикливи емоции, защото аз отделям от времето си, за да науча нещо и при този лектор този процес е удоволствие. Това, че моето добро възпитание /а и на останалите в залата, които изпитахме неудобсво от теб, но не и ти.../ и тактичността ми ми попречиха да те сграбча за ръката и да те изхвърля навън, въпреки килограмите ти не означава, че следващия път ще се сдържа....Очарована съм от начина, хъса и старанието на Радо при воденето на всяка тема и от отношението му и вниманието към всеки с въпрос  или молба. Той жертва време и почивки, не се задоволява с бързо препускане по слайдовете за час и изречения от типа"това после ще си го разгледате", отделя внимание на всяка част с примери и обяснения, коментира и решава задачи извън слайдовете, заедно с нас и да му се отговаря с подобно поведение е меко казано грубо и неуважително. Призовавам и аз всички незаинтересовани, просто да стоят извън залата. Не сме длъжни и няма да ви търпим!

Благодаря на Дени, че е отворила тази тема!

1
Matrix avatar Matrix 1092 Точки

"Прост човек и силен вятър - нищо не може да ги спре!"

(народна мъдрост)

1
dstefanova avatar dstefanova 67 Точки

Благодаря, eltop. В един момент си помислих, че просто съм станала хейтърка и нещата всъщност не са толкова зле:) Съжалявам да разбера, че си имала нещастието да чуеш и запомниш целия телефонен разговор. Аз не го чувах, защото седях напред....само ми пречеше да слушам wink

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.