Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

Daniel_Iz avatar Daniel_Iz 9 Точки

Предложения за форума и т.н.

Първо, може ли да се позволят кратки съобщения изразяващи благодарност, обаче само от авторът (OP) на темата? Мисля, че ще е яко? Аз поне обичам да благодаря на хората, когато ми помагат. Евентуално може и Авторът да има право да лепва значка на някой отговор, като най-полезен. Нещо от сорта на OP's Chosen as Best Answer бадж отстрани на най-добрия пост и да се качва автоматично най-отгоре съответният пост, точно под Оригиналният пост/въпрос на темата. За Наков може, да се направи значка The Answer Chosen By the Programming God, който ще носи на далия отговорът, освен престиж, кило Туршия, кило Ракия, както и 10 точки за Грифиндор!

 

Второ, може ли да вкарате система за лични съобщения между потребителите?

 

Разбирам, че Админите и Модовете ще бъдат налазени като сладък предмет от мухи със въпроси и съобщения относно смисълът на вселената и дали той има почва у нас, за това може да се ограничи достъпът до съобщения към Админи/Модове само от хора със 100+ позитивен рейтинг във форума, така и тези хора (важните) ще могат да си чатят (един вид) по ефективно за софтуеърни проблеми, организация, и т.н.

 

Може и да има ограничение, да кажем, хората да имат право да си пишат само с хората, които са от тяхното ниво или от тези надолу. Демек старите да пишат на новите, в случай, че решат, отключвайки им правото да си пишат само с тях, но не и с другите студенти в по-горни курсове. Аз например имам няколко приятели из софт уни из различните курсове. Мисля, че може да е полезно :)

 

Анихуй, споделете мнение, пък и смятам, че може да  превърнем темата в място, където студентите да мятат идеи за функционалността и интерфейсът на сайта и форума, и след това само трябва да намерим програмисти от някъде (откъде ли!?), че да се въведат свежите и уместни идеи :)

 

Поздрави! :)

Тагове:
kiko144 avatar kiko144 795 Точки

Здравей, колега!

Като за начало: Има тема, в която можете да пускате въпроси предложения и проблеми за сайта и форума - Можеш да я намериш тук

По конкретно на въпросите: 

За награда - благодарност на някой можеш просто да му дадеш +-че или ако мислиш, че отговорът му е най-добър да го направиш Best Answer (ако темата е твоя)

Конкретно за баджовете за които говориш, най-вероятно ще бъде добавена гемификация, но в по-късен етап.

За съобщенията и обсъждането на проблеми, мисля, че на този етап няма нужда от тях, като се има в предвид, че всеки ако иска може да си остави контактите в профила и ако някой иска да се свърже с него може да го направи от най-удобният за него канал.

 

Поздрави,

Кристиан

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.