Loading...
Spoon avatar Spoon 3 Точки

Как да се запиша за отборният проект и каква технология ще се ползва?

Здравейте,

не е много правилно да пускам 2 въпрос в 1, но неща да цапам форумчето със по 100 въпроса за едно и също. Та да. Как да се запиша за отборният проект по ООП, който ще представлява разработването на рпг игра. Видях графици за защити, означава ли това, че съм изпуснал датите за записване? Малко помощ няма да бъде излишна.

Другият ми въпрос е: Unity 3d ли ще се ползва за тази игра. Нещо което не сме учили, за да се подготвя, тъй като искам да съм отличник.

 

Благодаря предварително за отговорите!
Поздрави!

Тагове:
0
Fundamentals Module
enevlogiev avatar enevlogiev 1168 Точки

1. Изпуснал си срока за записване. За следващият курс те съветвам да си следиш по-редовно профила, поканите е много трудно да не ги забележиш.

2. Точно Unity не се използва, тъй като ще фокусира много повече върху графика, отколкото ООП. Целта на курса е хората да научат как да работят обектно-ориентирано.

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.