Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

aydoan avatar aydoan 0 Точки

Проблем с лаптоп Асус - молба за съдействие

Здравейте колеги,

Имам следния проблем: Преди няколко дни си купих лаптоп Асус. При инсталацията на Windows 7 още преди да тръгне да го зареди ми излиза син екран и съобщава, че имам проблем с Bios'а. Т.к. съм начинаещ в тази област дали може да ми кажете на какво може да се дължи това - проблем с самия лаптоп, с Windows'a или нещо друго?

 

Благодаря предварително!

Тагове:
0
Общи приказки
aydoan avatar aydoan 0 Точки

Здравейте,

Грешката е следната:

A problem has been detected and Windows has been shut down to prevent damage to your computer.

If this is the first  time you've seen this stop error screen, restart your computer. If this screen appears again, follow these steps:

The BIOS in this system is not fully ACPI compliant. Please contact your system vendor for an updated BIOS.

Technikal information:

****STOP: 0x000000A5,0x0000000000008, oxFFFFFFFFFFFFFFD1BO18, 0z00000000020120913.

В момента имам на лаптопа само ДОС.

Опитвам се да го кача от диск и флашка и при двете се получава това

 

Благодаря Ви колеги предварително!

 

Поздрави,

0
23/06/2015 07:45:11
borislavml avatar borislavml 368 Точки

Първи резултат в google за тази грешка. ЦЪК Ако няма решение за теб там, то в следващите 2-3 търсения ще има.

1
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.