Loading...
r_petrov avatar r_petrov 14 Точки

Проверка на решението на задача по ООП в judge-а

Здравейте колеги, интересувам се по какъв начин точно се прави проверка на задачите по ООП с оглед на това, че в един скелет на проект има над 10 файла - един по един ли се постват кодовете от всеки файл или по някакъв друг начин се прави?

Благодаря предварително!

Тагове:
0
C# OOP Basics
a.angelov avatar a.angelov 1316 Точки

Зипваш целия проект /като махнеш излишните папки/ и качваш него - има падащо меню за избор какво да качиш до бутона Избери - избираш C# project/solution.

2
r_petrov avatar r_petrov 14 Точки

Да, ориентирах се, благодаря за навременния отговор :)

0
r_petrov avatar r_petrov 14 Точки

Свалих го и го изпробвах - нещата са ок. Благодаря!

0
onefen avatar onefen 27 Точки

Тези примерни изпити нямат ли някакви авторски решения. Аз се пробвах да решавам единия скелет и след като уж бях написал всички ми даде 0 точки. След това почнах да опраям грешеките по това което ми пишеше в нулевите тестове и така с много усилия го докарах до 20 точки :)
.Но все пак задачата е за 100 и ако не изпита е само една - лошо. Та мисълта ми е няма ли ги някъде решени тия задачи, че да видя какво точно не съм направил, че ми се дънят тестовете. Иначе конкретно става дума за задачата Cosmetics Shop.

0
Filkolev avatar Filkolev 4482 Точки

Решенията са качени в страницата на курса и в Джъдж. Има и видеа от решаването от вчера.

0
onefen avatar onefen 27 Точки

Да благодаря. Ще ги прегледам. Просто вчера когато писах това все още ги нямаше качени.

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.