Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

aloizien avatar aloizien 35 Точки

Домашна работа 1 - Въведение в C#

Домашна работа 1 - Въведение в C#

Здравейте на всички, публикувах проекта си на Домашна работа 1 в github. 

Моля за градивна критика най-вече за последните 4 задачи.

Моля кажете ми дали SLN структурата е добре или има излишни работи. Също така искам да питам : така както е качен проекта в github добре ли е ? За пръв път го използвам и искам да се науча как е най-правилно.

Много ще съм благодарен ако някой може да обясни на кратко за branches. За различни модификации и версии ли се използва ?

Благодаря

1
Programming Basics
Anonymous:
Duplicate of https://softuni.bg/forum/questions/details/34
BoYaN avatar BoYaN 336 Точки

Здравейте колеги,

ето и моите решения.

Очаквам Вашите коментари, препоръки и най-вече критики.

Поздрави и успех на всички

0
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.