Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

mariaukova avatar mariaukova 12 Точки

Новини около предстоящия изпит 12July Basic Programming

Здравейте! Знае ли някой точния час на провеждане на изпита на 12 юли, къде ще се провежда и за онлайн учениците има ли някакви по-различни и особени неща, които трябва да знаят? Благодаря.

Тагове:
1
Programming Basics
RoYaL avatar RoYaL Trainer 6849 Точки

Здравей,

Според график на учебните зали ( https://softuni.bg/home/schedule ) изпитът започва в 9:00.

Регламентът за онлайн обучаващите се е същият.

0
evgenikolov avatar evgenikolov 304 Точки

Според графика в календара в 1 ден са предвидени 3 изпита съответно:

  • 1 изпит: 10:00-14:00 (4 часа)
  • 2 изпит: 14:00-18:00 (4 часа)
  • 3 изпит: 18:00-22:00 (4 часа)

Принципно изпита ни трябва да е 6 астрономически часа, както е бил винаги досега. (или може би са ни намалили часовете за изпита?)

Аз съм записан в присъствена форма във Варна и днес от там ми казаха че изпита ми ще започне в 9:00, а според мен трябва да започне паралелно с някой от изпитите в София.

 

0
05/07/2015 14:38:05
RoYaL avatar RoYaL Trainer 6849 Точки

Къде гледаш този график? На линка, който съм посочил пише, че паралелно в двете зали има един изпит и той е от 9 сутринта.

1
evgenikolov avatar evgenikolov 304 Точки
@RoYaL Съжалявам бил съм разсеян и съм гледал друга дата. Всичко е наред. За следващия път ще до оглеждам нещата. :)
0
djc_bg2015 avatar djc_bg2015 923 Точки

Това означава, че няма да има изпит който започва следобед така ли?

0
evgenikolov avatar evgenikolov 304 Точки

Според календара изпитът ще е само един, паралелно в София и Варна и започва 9 часа. 

1
05/07/2015 15:07:12
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.