Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

asata avatar asata 8 Точки

Едно свястно видео Spring

Въпроса ми е следния:

Ще направите ли едно свястно видео за Java rest Spring API? Възможно ли е това за тази академия, или работите изцяло с Microsoft продукти? Под свястно разбирам да не е кам, и да не се използва готов copy/paste код(като в предното)

Благодаря

Filkolev avatar Filkolev 4482 Точки

Предполагам говориш за този семинар.

Това е семинар, който е бил проведен от външен лектор. Самият лектор си преценява какво да покаже и как да си проведе лекцията. Също така не може да бъде принуден да направи запис от екрана ако не желае по някаква причина.

3
Ventsislav avatar Ventsislav 343 Точки

Все пак ще е добра идея да се убедят външните лектори че записа от екрана е 100 пъти по-добър от записа на камерата. Ако се правят записи от екрана съм сигурен че повече хора които са онлайн или въобще такива които имат достъп до лекциите ще ги ползват wink

4
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.