Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

TsvetanBizev avatar TsvetanBizev 0 Точки

[Technical Issue] SEO Optimization Начини за блокиране на лош трафик към сайт в google analytics

Здравейте, 

Имам въпрос свързан с блокиране на лош трафик в google analytics. Говоря за referal traffic генериран от ботове като simple-share-buttons.com // googlsucks.com // www.Get-Free-Traffic-Now.com  и други. Уебсайта, който управлявам е от Wordpress платформата. 

Създал съм филтри за блокиране, но не съм сигурен дали успяват да спрат трафика от тези сайтове. При верифицирането им, излизат като неуспешни. 

Mоже ли да добавите други начини за блокиране на подобен лош трафик? 

Предварително благодаря.

Поздрави,

Цветан 

ModEdit: Моля, прочетете правилата на форума преди да пускате нова тема.

0
Digital Marketing & SEO 23/04/2015 21:57:48
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.