Loading...

Във форума е въведено ограничение, което позволява на потребителите единствено да разглеждат публикуваните въпроси.

mariaukova avatar mariaukova 12 Точки

Точки относно изпита Basic Programming

Здравейте, искам да попитам относно минималния брой точки, който трява да се изкара, за да се приеме, че сме минали изпита? Знам, че при над 5,00 се издава сертификат, а това на 4 задачи ли се равнява? И реално ако примерно направим задачите за 3 има ли смисъл изобщо от явяването ни или задължително се явява за сертификат?

4
Programming Basics
djc_bg2015 avatar djc_bg2015 923 Точки

А някой може ли да даде отговор на въпроса:

Знам, че при над 5,00 се издава сертификат, а това на 4 задачи ли се равнява?

Защото и аз доста се зачудих какво означава над "5,00" след като за всяка задача получаваш 100 точки...

Поздрави!

1
mariaukova avatar mariaukova 12 Точки

Тоест ти имаш предвид, че се издава сертификат при напълно решени 4 задачи  100/100, а именно 4 задачи са за оценка 5,00? 

0
djc_bg2015 avatar djc_bg2015 923 Точки

Идея нямам, затова и аз попитах същото :)

0
Filkolev avatar Filkolev 4482 Точки

Оценката се формира на база оценката от изпита + домашните + екипни проекти (където има) + разни бонуси. Не винаги 400 точки ще значат оценка над 5, а в някои случаи и с около 300 точки може да се хване сертификат. Вижте си първата презентация - откриване на курса, критерии за оценяване; всичко е описано.

2
Manoela avatar Manoela 7 Точки

Бях питала екипа на софтуни колко точки трябва да имаш за оценка над 5,00 и отговорът беше:

500 точки е максималният брой, който може да получиш от изпита по Основи на програмирането. В зависимост от представянето на всички явили се на изпита, се определя скалата и съответно оценката ти.

:)

1
Можем ли да използваме бисквитки?
Ние използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Можете да се съгласите с всички или част от тях.
Назад
Функционални
Използваме бисквитки и подобни технологии, за да предоставим нашите услуги. Използваме „сесийни“ бисквитки, за да Ви идентифицираме временно. Те се пазят само по време на активната употреба на услугите ни. След излизане от приложението, затваряне на браузъра или мобилното устройство, данните се трият. Използваме бисквитки, за да предоставим опцията „Запомни Ме“, която Ви позволява да използвате нашите услуги без да предоставяте потребителско име и парола. Допълнително е възможно да използваме бисквитки за да съхраняваме различни малки настройки, като избор на езика, позиции на менюта и персонализирано съдържание. Използваме бисквитки и за измерване на маркетинговите ни усилия.
Рекламни
Използваме бисквитки, за да измерваме маркетинг ефективността ни, броене на посещения, както и за проследяването дали дадено електронно писмо е било отворено.